home  o nas  aktualności  pobierz  kontakt 


O nas

Kilkanaście lat doświadczeń między innymi w branży opomiarowania mediów zaowocowało i dojrzało do stworzenia nowych fundamentów pod firmę „Pomiar-Service”.

Podstawowym kierunkiem i priorytetem naszych działań jest bezustanna troska i walka o osiągnięcie pełnego zadowolenia klienta, bez którego nie mamy racji bytu i satysfakcji z wykonywanej pracy. Strategią naszych działań jest dostarczanie wyrobów najwyższej jakości oraz doradztwa i usług świadczonych przez ludzi w sposób profesjonalny, uczciwy i honorowy.

W naszej ofercie staramy się promować sprawdzone wyroby naszych polskich producentów, jak i również zagranicznych, przyjaznych naszemu krajowi, którzy to w swojej polityce wyznają zasadę dwustronnego zaufania, długofalowej współpracy, budowania solidnej i rzetelnej marki.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy Państwa do współpracy z nami.
Dziękujemy również stałym klientom za okazane zaufanie i możliwość dalszej współpracy.
Autor Katarzyna Gładkowska


Autor Grzegorz Badach

zdjęcie z tyłu firmy zdjęcie z przodu firmy zdjęcie z przodu firmy2

zdjęcie dział handlowy 4 zdjęcie dział handlowy 5 zdjęcie dział handlowy 6 zdjęcie dział handlowy 7 zdjęcie dział handlowy 8 zdjęcie dział handlowy 8
.Polityka prywatności i cookiesPrzywiązujemy dużą wagę do łatwej obsługi naszych stron. Prosimy o kontakt w razie pytań związanych z korzystaniem z naszych stron.

 

Polityka cookies

 

Korzystanie z naszej strony

  • Strona internetowa Pomiar Serwis jest zoptymalizowana dla rozdzielczości ekranu 1024 x 768.<
  • Przeglądarka jest zoptymalizowana dla Internet Explorer wersja 6.0 i nowszych.

  • Wszelka dokumentacja dotycząca produktów znajduje się w formacie pdf Adobe. Aby otworzyć te materiały, konieczne jest posiadanie zainstalowanego Adobe Acrobat Reader. Można go ściągnąć za darmo ze strony www.adobe.com
  • Animacje interaktywne są wyświetlane we Flash player. Można go ściągnąć za darmo ze strony www.adobe.com

Prawa Autorskie

Pomiar Serwis jest właścicielem wszelkich praw do tej strony internetowej chyba że zaznaczono inaczej. Poszczególne produkty mogą być chronione oddzielnymi znakami towarowymi wykupionymi przez inne firmy. 

Licencja użytkownika

Pomiar Serwis udziela pozwolenia na oglądanie tej strony oraz na drukowanie materiałów udostępnionych na niej tylko do użytku osobistego i niekomercyjnego. Zabronione jest kopiowanie, reprodukcja, pobieranie, przekazywanie lub rozprowadzanie zawartości tej strony bez uprzedniej pisemnej zgody Pomiar Serwis. Odnosi się to do tekstu, obrazów, filmów do celów publicznych lub komercyjnych.

Zabronione jest zamieszczanie zawartości tej strony na stronach osób trzecich.

Zabronione jest zamieszczanie lub przekazywanie z/na tę stronę materiałów będących niezgodnymi z prawem, zawierających groźby, zniesławiających, szkalujących, obscenicznych, lub jakichkolwiek innych naruszających prawo. 

Łącza i odnośniki

Pomiar Serwis może zamieszczać hiperłącza do stron osób trzecich. Strony, do których prowadzą łącza nie są kontrolowane przez firmę Pomiar Serwis i w żaden sposób za ich zawartośc nie jest odpowiedzialna firma Pomiar Serwis. Pomiar Serwis nie promuje firm ani produktów, do których zamieszcza hiperłącza. Pomiar Serwis zastrzega sobie prawo do zamieszczenia tej informacji na swojej stronie.

Strony trzecie mogą zamieszczać hiperłącza na stonie głównej Pomiar Serwis. Wszelkie takie łącza do stron wymagają uprzedniej pisemnej zgody Pomiar Serwis.

Prawa niematerialne

Teksty, układy stron, rysunki lub inne pozycje zamieszczone na tej stronie, jak również sama strona, są chronione prawem autorskim przez producenta strony. Niektóre nazwy, znaki i logo na tej stronie są chronionymi znakami handlowymi.  

.

.