Przepływomierze


Przepływomierz ENMAG-600


Przepływomierz elektromagnetyczny typu ENMAG jest przyrządem pomiarowym, przeznaczonym do pomiaru przepływu cieczy w zamkniętych instalacjach rurociągowych. Mierzy przepływ cieczy, mieszanin i pulp prądo - przewodzących czystych i zanieczyszczonych, agresywnych i obojętnych chemicznie. Może być używany na przykład do pomiaru przepływu: wody pitnej, ścieków i osadów ściekowych, mleka, soków, piwa, wina, kwasów, alkaliów i wielu innych. Każdy wyprodukowany przepływomierz jest sprawdzany i wzorcowany na stanowisku pomiarowym posiadającym aktualną ekspertyzę i dopuszczenie GŁÓWNEGO URZĘDU MIAR.

W skład kompletu wchodzi przetwornik mikroprocesorowy oraz czujnik montowany na rurociągu. Czujnik przepływomierza należy zamontować w instalacji rurociągowej w sposób zapewniający przepływ cieczy pełnym przekrojem rury czujnika. Pomiar dokonywany jest w dwóch kierunkach. Urządzenie umożliwia dozowanie, nie powoduje spadku ciśnienia, nie posiada części ruchomych. Przepływomierze elektromagnetyczne typu ENMAG wyposażone są w różnego typu przetworniki.

    Przy zamówieniu należy podać:
  • średnicę czujnika
  • rodzaj płynącego medium
  • temperaturę medium
  • długość kabla łączącego czujnik z przetwornikiem
  • rodzaj obudowy
  • stopień ochrony

Gwarancja: 25 miesięcy

Dodatkowo możemy wykonać również montaż wraz z konfiguracją przepływomierzy do ścieków.

Warto pamiętać iż przepływomierz do ścieków nie wymaga cechy legalizacyjnej GUM zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 7 stycznia 2008 w sprawie prawnej kontroli metrologicznej, które można tu pobrać

Pliki do pobrania:

Przepływomierz Promag W 400


Cechy i zalety:
Przepływomierz elektromagnetyczny przygotowany specjalnie dla wymagających aplikacji w branży wodnej i ściekowej. Szczególnie przy montażu czujnika bezpośrednio pod ziemią lub permanentnej pracy pod wodą.
Pliki do pobrania: